Komplety garnków

Zestawy garnków przeznaczonych do użycia na kuchenkach gazowych i elektrycznych oraz płytach ceramicznych, indukcyjnych. W kompletach zastosowano wysokiej jakości materiały jak stal nierdzewna, aluminium, szkło czy teflon

Komplety garnków

34 produkt(ów)

Filtruj listę

0
Komplety garnków, zestawy - na indukcję, kuchenkę gazową
DAJAR to firma, która zajmuje się nie tylko dystrybucją, ale również produkcją wysokiej jakości kompletów garnków. Oferta obejmuje produkty różnego rodzaju. Wyróżnić można na przykład garnki emaliowane, ceramiczne, szklane i żeliwne. Są one przeznaczone do użytkowania z płytą indukcyjną, kuchenką mikrofalową lub gazową, a nawet można je używać w piekarniku.

Do wyrobu naczyń kuchennych użyto ceramiki. Garnki i patelnie wykonane z tego materiału są trwałe i bardzo wytrzymałe. Trzeba przyznać, że jest to ogromna zaleta. Metalowe garnki są wykonane z wąskiego zakresu metali, ponieważ garnki i patelnie muszą dobrze przewodzić ciepło, ale także muszą być chemicznie niereaktywne, aby nie zmieniały smaku jedzenia.

Aluminium jest lekkim metalem o bardzo dobrej przewodności cieplnej. Jest odporny na wiele form korozji. Garnki wykonane z tego surowca cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Warto również wspomnieć o tym, że są dostępne w atrakcyjnej cenie.