Pomysły na prezent -10% z kodem XMAS23 | Sprawdź HIT DNIA ->
Zobacz wszystkie nasze Promocje
Garnki

Garnki emaliowane (68)

  • Garnki na indukcję
  • Garnki emaliowane
z 3
Garnek emaliowany 16 cm 1,8 l niebieski EMALIA OLKUSZ

KOD 35172

Garnek emaliowany 16 cm 1,8 l niebieski EMALIA OLKUSZ

29,90 
Garnek emaliowany z pokrywką Garden 22 cm 5,7 l szary AMBITION

GardenKOD 35154

OutletGarnek emaliowany z pokrywką Garden 22 cm 5,7 l szary AMBITION

63,90 
49,90 
-21%
z 3

Dlaczego gotowanie w garnkach emaliowanych jest zdrowe?

 

Powłoka emaliowa skutecznie hamuje akumulację bakterii i zanieczyszczeń, co sprawia, że garnki emaliowane stanowią doskonały wybór dla osób cierpiących na alergie oraz dla rodzin z małymi dziećmi. Główne cechy garnków z powłoką emaliowaną:

  • Bezpieczeństwo: emalia nie uwalnia szkodliwych substancji chemicznych, nawet pod wpływem wysokich temperatur. Nie wchodzi także w reakcję z kwasami ani zasadami, co oznacza, że potrawy gotowane w garnkach emaliowanych nie zmieniają smaku i nie tracą swoich wartości odżywczych.
  • Zdrowie: gotowanie w garnkach emaliowanych nie sprzyja gromadzeniu się na ich powłoce bakterii i innych potencjalnie szkodliwych mikroorganizmów, dzięki czemu są idealnym wyborem nawet dla osób cierpiących na alergie.
  • Łatwość czyszczenia: garnki emaliowane są łatwe w czyszczeniu dzięki swej gładkiej i nieprzywierającej powłoce co oznacza, że bakterie i resztki jedzenia nie przywierają do niej tak łatwo, jak do innych materiałów.
  • Jakość materiału: emalia jest odporna na korozję i zarysowania, co przekłada się na możliwość długiego użytkowania garnków emaliowanych.

Wszystkie te zalety czynią gotowanie w garnkach emaliowanych zdrowym wyborem dla Ciebie i Twojej rodziny! Dodatkowo emalia nie musi być tylko jednobarwna - może być pełna kolorów i wzorów, dodając uroku do każdej kuchni.

Garnki emaliowane Emalia Olkusz

Naczynia Emalia Olkusz to ikona wśród kuchennych garnków emaliowanych, produkty marki są niezwykle cenione za swą funkcjonalność oraz wyjątkowy i unikalny design. Zastosowanie emalii jako jednego z materiałów w produkcji ma wiele zalet: emalia jest surowcem nieprzywierającym, co zdecydowanie ułatwia gotowanie i czyszczenie naczyń. Dodatkowo garnki emaliowane Emalia Olkusz charakteryzują się doskonałym przewodnictwem ciepła, co zapewnia równomierne gotowanie bez ryzyka przypalenia gotowanych dań. Niepowtarzalne i unikalne wzornictwo to kolejna mocna strona marki. Klasyczny, czasem nawet design w stylu retro, często wzbogacony o nowoczesne detale, sprawia, że garnki emaliowane Emalia Olkusz dodają charakteru każdej kuchni.