🏷️ Hit Dnia 🎁 Hity Tygodnia 💰 Oferta Miesiąca ->
 
Zobacz wszystkie nasze Promocje
Formy do pieczenia

Formy do tarty (17)

  • Tortownice
  • Formy do tarty
Forma do tarty Lukrecja 30 cm AMBITION

LukrecjaKOD 69937

Forma do tarty Lukrecja 30 cm AMBITION

20,90 

Formy do tarty

Okrągłe formy do tarty

Przygotowanie każdej tarty warto zacząć od idealnej formy, a nasze okrągłe formy do tarty to modele, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Wyobraź sobie zapach świeżo pieczonego ciasta unoszący się w powietrzu i jego złotobrązowe brzegi, które są równie chrupiące, co delikatne. Poczuj tą satysfakcję, gdy gotowa tarta dosłownie wyślizguje się z formy bez najmniejszego problemu. Nasze formy do tarty to nie tylko narzędzia, ale gwarancja udanych wypieków i cudownych momentów przy kawie lub herbacie, podczas delektowania się ich smakiem.

Formy do tarty z wyjmowanym dnem

Przygotowanie idealnej tarty wymaga przede wszystkim posiadania odpowiedniego przepisu, ale dobrego narzędzia. Nasze formy z wyjmowanym dnem eliminują stres związany z przenoszeniem wypieku na talerz lub paterę. Dodatkowo odporna na przywieranie powierzchnia sprawia, że każda tarta może stać się doskonałym dziełem sztuki.

Dlaczego warto posiadać formę do tarty?

Nasze formy do tarty o klasycznym kształcie zostały wykonane z trwałych materiałów, który doskonale przewodzą ciepło, zapewniając jednocześnie równomierne wypiekanie. Dużym atutem jest fakt, że wszystkie modele są bardzo łatwe w czyszczeniu. Klasyczny design naszych form czyni je również świetnym dodatkiem do każdej kuchni, a ich funkcjonalność przekona nawet najbardziej wymagających domowych cukierników. W momencie, gdy Twoja świeżo upieczona tarta opuści piekarnik, spoglądając jak apetycznie prezentuje się na talerzu, będziesz mieć pewność, że wybór narzędzia był właściwy.