Sztućce -10% z kodem SZTUĆCE | Pomysły na prezent -10%
Zobacz nasze Promocje

Brytfanna Magnat 2W1 32 x 21 cm AMBITION
Brytfanna Magnat 2W1 32 x 21 cm AMBITION
Brytfanna Magnat 2W1 32 x 21 cm AMBITION
Brytfanna Magnat 2W1 32 x 21 cm AMBITION
Brytfanna Magnat 2W1 32 x 21 cm AMBITION
Brytfanny

Brytfanna Magnat 2W1 32 x 21 cm AMBITION

SKU 80077
Kolekcja:

241,90 

Skorzystaj z Darmowej Dostawy przy zamówieniu już od 300 zł
Cena katalogowa: 314,47 
Brytfanna z pokrywką z linii Magnat marki Ambition wykonane zostały w technologii odlewanego aluminium. Zapewnia to równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni naczynia niezależnie od koncentracji źródła energii. Naczynie szybciej się nagrzewa, a zatem zużycie energii elektrycznej jest o wiele mniejsze. Ponadto grube dno indukcyjne jest bardziej odporne na odkształcenia.
Naczynia wraz w pokrywami przystosowane są do używania piekarniku. Produkty wewnątrz pokryte zostały oryginalną szwajcarską powłoką nieprzywierającą ILAG Premium. Jest to wielowarstwowa powłoka o doskonałych właściwościach nieprzywierających, wzmocniona ceramicznie i odporna na zarysowania.
Brytfanna prostokątna 2w1 to uniwersalne naczynie w każdej kuchni. Zarówno brytfanna, jak i pokrywa przystosowane są do używania w piekarniku, ale także na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych. Naczynie posiada podwójną funkcjonalność, można go używać jako brytfanny z pokrywą lub jako 2 osobne brytfanny. Pokrywa może służyć również jako patelnia grillowa. Obie części można zatem wykorzystywać razem lub osobno.
Dane techniczne
Marka
Ambition
Pojemność [l]
5.6
Długość [cm]
32
Szerokość [cm]
21
Wysokość [cm]
11.5
Waga [kg]
3
Materiał
Aluminium
Zastosowanie
Indukcja, Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Piekarnik, Płyta ceramiczna, Zmywarka
Kolor
czarny
Ean
5904134800770
Detale
Pojemność użytkowa 4,8 l
Długość z uchwytami 40 cm
Wysokość z pokrywą 16 cm
Szerokość z rantem 22 cm

AMBITION

Niespotykana dbałość o nowatorskie wzornictwo i wybór najlepszych materiałów

Nowoczesny design przeplatany klasyką formy oraz nacisk na użyteczność proponowanych produktów najlepiej charakteryzują Ambition.

Polska marka jest znana na rynku od wielu lat i cieszy się obecnie ogromnym zaufaniem klientów, którzy znajdują dla siebie wśród proponowanych kolekcji nie tylko sztućce czy zastawę stołową, ale także patelnie, garnki i inne akcesoria kuchenne w dobrej cenie.