Marka: Ambition

Brytfanna Magnat 2W1 32 x 21 cm AMBITION

219,00 zł
Kod: 80077
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 312,86 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Brytfanna z pokrywką z linii Magnat marki Ambition wykonane zostały w technologii odlewanego aluminium. Zapewnia to równomierny rozkład ciepła na całej powierzchni naczynia niezależnie od koncentracji źródła energii. Naczynie szybciej się nagrzewa, a zatem zużycie energii elektrycznej jest o wiele mniejsze. Ponadto grube dno indukcyjne jest bardziej odporne na odkształcenia.
Naczynia wraz w pokrywami przystosowane są do używania piekarniku. Produkty wewnątrz pokryte zostały oryginalną szwajcarską powłoką nieprzywierającą ILAG Premium. Jest to wielowarstwowa powłoka o doskonałych właściwościach nieprzywierających, wzmocniona ceramicznie i odporna na zarysowania.
Brytfanna prostokątna 2w1 to uniwersalne naczynie w każdej kuchni. Zarówno brytfanna, jak i pokrywa przystosowane są do używania w piekarniku, ale także na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych. Naczynie posiada podwójną funkcjonalność, można go używać jako brytfanny z pokrywą lub jako 2 osobne brytfanny. Pokrywa może służyć również jako patelnia grillowa. Obie części można zatem wykorzystywać razem lub osobno.

Pojemność użytkowa 4,8 l
Długość z uchwytami 40 cm
Wysokość z pokrywą 16 cm
Szerokość z rantem 22 cm
Kod Dajar 80077
Kształt Prostokątne
Materiał Aluminium
Szerokość 21 cm
Długość [cm] 32 cm
Wysokość [cm] 11.5 cm
Pojemność 5600 ml
Kolor czarny
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Piekarnik Płyta ceramiczna Zmywarka