Marka: Luminarc

Talerz deserowy Latone 22 cm LUMINARC

12,90 zł
Kod: 00282
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 18,43 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Talerz deserowy 22 cm z kolekcji Latone będzie znakomitym sposobem na udekorowanie stołu podczas rodzinnej uroczystości. Piękny i delikatny motyw roślinny ożywi Twoją jadalnię. Naczynia wykonane z hartowanego szkła fluorokrzemowego. Szkło hartowane poddawane jest specyficznej obróbce termalnej w celu zagwarantowania lepszej jakości i wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia. Szkło jest materiałem nieporowatym, dlatego nie zatrzymuje żadnych mikroorganizmów, jest 100% higieniczne. można używać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce.
Francuskie szkło Luminarc to zarówno szeroka gama szklanek, kieliszków, półmisków, talerzy, salaterek, kubków jak również serwisów obiadowych i naczyń żaroodpornych. Luminarc to produkty obecne od wielu lat na całym świecie, cieszące się powszechnym uznaniem na wszystkich rynkach, bez względu na panujące tam tendencje wzorcowe czy kolorystyczne. To, co zdecydowanie wyróżnia te produkty, to innowacyjne technologie, bogata kolorystyka, oryginalne kształty i wygoda użytkowania.

Drugie zdjęcie przedstawia talerz obiadowy Ecelade, talerz głęboki Latone oraz szklankę z kolekcji Guiguette.
Trzecie zdjęcie przedstawia talerz obiadowy Medicis, salaterkę i talerz deserowy Latone oraz kieliszki z serii Pays Demalbec.

Kod Dajar 00282
Kształt Okrągłe
Kolekcja Latone
Materiał Szklane
Średnica [cm] 22 cm
Kolor biały, różowy, zielony, żółty
Wzór motyw roślinny
Kuchenka mikrofalowa Zmywarka