Marka: Luminarc

Talerz deserowy Bulla 22 cm LUMINARC

14,50 zł
Kod: 00262
Dostępność:
Średnia
Cena katalogowa: 20,71 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Talerz deserowy z serii Bulla marki Luminarc. Kolekcja naczyń Bulla inspirowana jest głębią oceanu, która kojarzy nam się z granatową i turkusową barwą. Przezroczyste kropki na rancie talerzy odzwierciedlają podwodne pęcherzyki i nadają naczyniom delikatnego wyglądu.
Oprócz talerzy z tej samej kolekcji do talerza deserowego Bulla można dobrać naczynia z serii Friselis, Eclisse i Douce Harmonie, aby stworzyć wyjątkową kompozycję.
Linia Bulla wykonana jest z hartowanego szkła sodowego. Szkło poddawane jest specyficznej obróbce termicznej w celu zagwarantowania lepszej jakości i wytrzymałości na wstrząsy, uderzenia i zmiany temperatury. Szkło jest materiałem nieporowatym, dlatego nie zatrzymuje żadnych mikroorganizmów, jest 100% higieniczne oraz całkowicie wolne od metali ciężkich. Nie zawiera kadmu i ołowiu. Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Zdjęcie aranżowane przedstawia: talerz obiadowy, deserowy i salaterkę Bulla, talerz głęboki Douce Harmonie oraz kieliszki z kolekcji Coteaux D’’arques.

Kod Dajar 00262
Kształt Okrągłe
Kolekcja Bulla
Materiał Szklane
Wysokość [cm] 2 cm
Średnica [cm] 22 cm
Kolor niebieski
Wzór gładki, kropki
Kuchenka mikrofalowa Zmywarka