"Pomysły na prezent" -10% z kodem XMAS22
Zobacz nasze Promocje

Stół kamienny Como 160 x 90 cm PATIO
Stół kamienny Como 160 x 90 cm PATIO
Stół kamienny Como 160 x 90 cm PATIO
Stół kamienny Como 160 x 90 cm PATIO
Stoły

Stół kamienny Como 160 x 90 cm PATIO

SKU 65812
Kolekcja:
Como

1650,00 

Skorzystaj z Darmowej Dostawy przy zamówieniu już od 300 zł
Cena katalogowa: 2145,00 
Stół kamienny Como posiada pomalowany metodą proszkową stalowy stelaż, który jest wytrzymały na obciążenia do 100 kg. Blat stołu wyprodukowany został na bazie mieszanek żywic: poliestrowej, ortoftalowej i neutralnej, która odpowiada wymaganiom higienicznym i przeznaczona jest do wytwarzania różnorodnych wyrobów stosowanych w gospodarstwie domowym. Wypełnienie blatu to mielona skała osadowa (węglan wapnia i magnezu) o białej barwie o przełomie muszlowym i szklistym, perłowym połysku. Malowane ręcznie blaty pozwalają na nadanie każdemu ze stołów oryginalności i niepowtarzalności. Dzięki kilkuwarstwowemu kryciu powłokami, blat jest odporny na działanie promieni UV oraz produktów spożywczych, takich jak tłuszcze, kawa, wino, soki owocowe.

Łatwość utrzymania w czystości i pielęgnacji staje się dziecinnie prosta - wystarczy użyć wody do umycia stołu. Zaleca się też pielęgnację miękkimi materiałami, które będą polerowały powierzchnię blatu. Nie należy stosować, tak jak w większości artykułów gospodarstwa domowego, silnych detergentów bądź kwasów. Wszystkie użyte materiały do produkcji naszego artykułu są najwyższej jakości. Mebel jest odporny na działanie temperatury od +5 do +35 stopni Celsjusza. Stół należy chronić przed działaniem mrozu i wilgoci.
Dane techniczne
Marka
Patio
Kolekcja
Como
Długość [cm]
160
Szerokość [cm]
90
Wysokość [cm]
72
Waga [kg]
77.5
Materiał
Kamień, Stal
Kolor
antracyt, brązowy, ecru
Ean
5904134658128
Detale
z uwagi na proces technologiczny dopuszcza się tolerancję na wymiarach w zakresie - / + 2%

Grubość rur: ⌀25 x 2 mm

Inne z tej kolekcji

Stół kamienny Como 160 x 90 cm PATIO

ComoSKU 65812

Stół kamienny Como 160 x 90 cm PATIO

1650,00 

PATIO

Ogrodowa strefa relaksu z Patio

Wysokiej jakości materiały, nowoczesne technologie i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że marka Patio produkuje oryginalne i trwałe wyposażenie ogrodu, które inspiruje dużą ilością możliwości aranżacji tarasu bądź balkonu.

Polski producent proponuje klasyczne huśtawki ogrodowe, fotele campingowe, poduszki na leżaki i fotele w designerskiej odsłonie oraz wiele akcesoriów ogrodowych. Szeroki wybór różnorodnych wariantów kolorystycznych gwarantuje, oparta o najnowsze trendy, coroczna aktualizacja kolekcji.