Marka: Ambition

Salaterka żaroodporna Excellent 14 cm 500 ml AMBITION

12,90 zł
Kod: 36899
Dostępność:
Średnia
Cena katalogowa: 18,43 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Salaterka / naczynie żaroodporne o średnicy 14 cm, wykonane ze szkła borokrzemowego, odpornego na zmiany temperatury i zadrapania. Przeznaczone jest do pieczenia we wszystkich typach piekarników, podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej, a także przechowywania żywności w zamrażalniku i lodówce. Wytrzymuje temperatury od -40 do +300°C. Można myć w zmywarce.
Zalecenia do użytkowania: w trakcie pieczenia cała powierzchnia naczynia powinna być pokryta warstwą roztopionego tłuszczu lub cieczy. Nie należy podgrzewać pustego naczynia, dolewać zimnych płynów do rozgrzanego naczynia oraz stawiać gorącego naczynia na zimnym lub mokrym podłożu. Naczynie należy wyjmować z piekarnika lub kuchenki mikrofalowej w rękawicach kuchennych lub chwytając przez suchą ściereczkę. Do czyszczenia nie stosować środków ściernych, substancji żrących, ostrych gąbek i druciaków mogących porysować powierzchnię naczynia.
Marka Ambition to synonim piękna i elegancji. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to nasze najmocniejsze strony. Wśród naszych produktów można znaleźć to, co niezbędne w każdym domu - wysublimowaną zastawę stołową, różnego rodzaju naczynia, sztućce, garnki, czajniki, patelnie oraz wszelkie inne akcesoria kuchenne. Szeroki wybór naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kod Dajar 36899
Kształt Okrągłe
Kolekcja Excellent
Materiał Szkło
Wysokość [cm] 7.5 cm
Średnica [cm] 14 cm
Pojemność 500 ml
Kolor przezroczysty
Kuchenka mikrofalowa Piekarnik Zamrażarka Zmywarka