Serdecznie witamy w naszym sklepie DAJAR.pl. Używamy ciasteczek (plików cookie) do analizowania ruchu na stronie DAJAR.pl, personalizowania treści na stronie, wyświetlania dostosowanych reklam i zwiększania komfortu korzystania z naszej witryny. Klikając „zaakceptuj", informujesz nas, że zgadzasz się na umieszczanie przez nas ciasteczek (plików cookie) w Twojej przeglądarce i, w stosownych przypadkach, przetwarzanie powiązanych danych w tych celach. Możes… pokaż więcej

Logowanie
Rondel emaliowany 16 cm 1,3 l Indukcja zielony EMALIA OLKUSZ
Rondel emaliowany 16 cm 1,3 l Indukcja zielony EMALIA OLKUSZ
Rondel emaliowany 16 cm 1,3 l Indukcja zielony EMALIA OLKUSZ
Rondle

Rondel emaliowany 16 cm 1,3 l Indukcja zielony EMALIA OLKUSZ

SKU 35192

34,90 

image
image
Emaliowany rondel o pojemności 1,3 litra posiada anty-alergiczne właściwości. Zielona emalia jest gładka, nieporowata, a co za tym idzie, odporna na osadzanie się brudu i bakterii. Prosta forma garnka stanowi ozdobę kuchni zarówno w stylu klasycznym, rustykalnym czy cottage. Okuwany brzeg chroni przez obtłuczeniami, a emaliowane uchwyty pozwalają zachować tradycyjny charakter garnka.
Garnki wykonane zostały ze stali węglowej, wewnątrz i na zewnątrz pokryte emalią. Ich konstrukcja pozwala używać ich na wszystkich typach kuchenek, łącznie z indukcyjna. Fenomen naczyń emaliowanych polega na tym, że możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru powłoki emalierskiej przy jednoczesnym zachowaniu jej bezpieczeństwa dla zdrowia i odporności na ścieranie. Dlatego też naczynia emaliowane polecane są dla osób ze skłonnościami do dotykowej alergii na nikiel oraz dla dzieci.
Naczynia emaliowane wiodą prym w niejednej kuchni. Są coraz bardziej nowoczesne, kolorowe, przestają być tylko naczyniami, a stają się również ozdobą kuchni i towarzyszem codziennych podróży kulinarnych.

UWAGA!
Naczynia pokrywane warstwą emalii, przy zastosowaniu najwyższej jakości naturalnego procesu produkcji, mogą posiadać wybrzuszenia, nierówne wzory dekoracyjne czy przebarwienia, które nie są wadą produktu i w żaden sposób nie wpływającą na jakość oraz walory funkcjonalne podczas użytkowania.
Grubość ścianki: 0.7 mm
Pojemność użytkowa: 1 litr
Marka
Emalia Olkusz
Długość [cm]
32
Szerokość [cm]
18
Wysokość [cm]
9
Pojemność [l]
1.3
Materiał
Stal
Zastosowanie
Indukcja, Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Płyta ceramiczna
Średnica [cm]
16
Wzór
gładki
Ean
5904134230003
Cena katalogowa: 45,37