Marka: Patio

Poduszka półpaletowa Dafni D021-02EB PATIO

69,00 zł
Kod: 467651
Dostępność:
Średnia
Cena katalogowa: 98,57 zł
Opis
Dane techniczne


Niezwykle wygodna poduszka na drewniane półpalety - kolekcja Dafni

Dzięki naszej pojedynczej poduszce Dafni, przekształcisz meble z półpalet w wygodne miejsce do wypoczynku. Jedna poduszka przeznaczona jest na siedzisko lub oparcie.
Meble z półpalet zajmują mniej miejsca i łatwiej zmieścić je na niewielkim balkonie czy tarasie. Bardzo duża popularność powoduje, że możemy tworzyć i prezentować kolejne wzory oraz rodzaje naszych poduszek. Poduszkę Dafni możecie aranżować w ciekawe komplety według Waszego uznania i potrzeb, również wraz z innymi rodzajami. Mamy bardzo duży ich wybór.

Poduszka na oparcie lub siedzisko ma rozmiar i kształt, który sprawdzi się w wielu odmiennych zastosowaniach, nie tylko przez nas sugerowanych.
Została starannie opracowana i wytworzona z najlepszych materiałów w naszej szwalni zlokalizowanej w Polsce.

Palety na nowo
Za pomocą naszych poduszek na meble z drewnianych palet lub półpalet w prosty i tani sposób przekształcisz drewniane palety w atrakcyjne meble w domu i na tarasie. Skonstruowanie takich mebli nie jest trudne, a niewątpliwym atutem jest niska cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od upodobań. Meble z palet lub półpalet są też często wygodnym wyposażeniem kawiarni i innych lokali użytkowych oraz gastronomicznych.

Wyjątkowe materiały
Do obszycia poduszki na siedzisko lub oparcie na palety z wybranego wzoru kolekcji Dafni użyto materiał poliestrowy.

Wypełnienie poduszki
Poduszka wypełniona jest specjalną ciętą gąbką flocke. Jest to wypełnienie bardzo miękkie i sprężyste. Powoduje to, że poduszka jest bardzo komfortowa i wygodna.

Pikowania
Poduszka, dla podkreślenia jej kształtu, jest pikowana. Dzięki temu poduszka wygląda jeszcze efektowniej.

Kod Dajar 467651
Kształt Prostokątne
Materiał Poliester
Szerokość 40 cm
Długość [cm] 120 cm
Wysokość [cm] 12 cm
Kolor zielony
Wzór gładki