Marka: Patio

Poduszka paletowa na oparcie z zamkami Larisa Basic D031-26CW PATIO

99,00 zł
Kod: 468203
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 141,43 zł
Opis
Dane techniczne


Najlepsze poduszki paletowe - kolekcja Larisa

Wyjątkowa poduszka paletowa powstała w naszej szwalni z myślą o Was.
Produkowana jest z najlepszych materiałów w naszej polskiej szwalni.

Decydując się na nasze poduszki paletowe sprawnie i ekonomicznie przekształcisz europalety w wyjątkowe meble w ogrodzie i na tarasie. Skonstruowanie tych mebli jest dość proste, a niewątpliwym atutem jest niewysoka cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od oczekiwań. Meble paletowe są też bardzo często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem lokali gastronomicznych.

Najlepsze materiały

Poduszka wykonana została w 100% z poliestrowej tkaniny Nano. Materiał jest gruby, nie przeciera się. Dzięki zawartości poliestru tkanina nie ulega mechaceniu. Jest też odporna na działanie promieni UV. Jej wzór powstał dzięki farbowaniu włókien.
Materiał Nano pokryty jest powłoką odporną na wilgoć - dzięki niej woda na powierzchni tkaniny tworzy łatwo spływające krople, które w nią nie wsiąkają. Charakteryzuje się też plamoodpornością - zabrudzenia można usunąć w łatwy sposób, przecierając (nie wcierając) wilgotną szmatką z mikrofazy, przy użyciu niewielkiej ilości płynu.

Wygodne oparcie

Wewnątrz poduszki oparciowej znajdują się drobne kulki z silikonowanych włókien poliestrowych o bardzo dobrych właściwościach użytkowych. Wyprodukowane zostały przy zastosowaniu zaawansowanej techonologii, nadającej im niezwykłą miękkość i sprężystość. Miliony kulek sprawiają meble z naszymi poduszkami paletowymi są niezwykle wygodne i komfortowe. Wypełniacz dopasowuje się do kształtów ciała i szybko powraca do poprzedniego stanu, jest wolne od alergenów i bezzapachowe. Wypełnienie umieszczone zostało w poliestrowej poszewce.
Dodatkowym walorem poduszki jest wyposażenie jej w zamek błyskawiczny. Pozwala to na szybkie i wygodne ściągnięcie materiału, gdy jest potrzeba. Dzięki temu zdjęcie materiału z poduszki, do jego wyczyszczenia lub zmiany, jest bardzo proste i wygodne.

CENA DOTYCZY 1 SZT. PODUSZKI NA OPARCIE
Grubość poduszki: 12 cm
Kod Dajar 468203
Kształt Prostokątne
Kolekcja Larisa
Materiał Poliester
Szerokość 42 cm
Długość [cm] 60 cm
Wysokość [cm] 12 cm
Kolor antracyt, szary
Wzór gładki