Marka: Ambition

Patelnia Mastic 24 cm AMBITION

79,90 zł
Kod: 83092
Dostępność:
Duża
Cena katalogowa: 114,14 zł
Opis
Dane techniczne


Patelnia Mastic o średnicy 24 cm wykonana została z odkuwanego aluminium, które doskonale kumuluje ciepło, czyniąc gotowanie bardziej energooszczędnym. Posiada grube dno indukcyjne odporne na odkształcenia. Rączka pokryta została antypoślizgowym materiałem Soft Touch imitującym drewno, który zapewnia pewne trzymanie w dłoni.
Wewnątrz patelnia została pokryta wysokiej jakości powłoką Qualum™ Basic Stone Edition. Jest to 2- warstwowa powłoka o bardzo dobrych właściwościach nieprzywierających oraz bardzo dobrej odporności na ścieranie i zarysowania. Źródłem inspiracji dla powłok Qualum Basic Stone Edition stał się powrót do form i struktur płynących z natury oraz tradycyjnego gotowania na kamieniu. Efekt kamienia to bardzo modny trend o stale rosnącej popularności. Doskonale komponuje się z naturalnymi kolorami i teksturami, w tym z rączką o wzorze drewna.
Patelnie Mastic występują w 7 wariantach: grillowej 28 x 28 cm, patelnia do naleśników 28 cm, głęboka 28 cm oraz klasyczne o średnicach: 20 cm, 24 cm, 28 cm.
Patelnie Mastic przystosowane są do wszystkich typów kuchenek w tym indukcyjnych.

Rodzaj opakowania: owijka kartonowa

Średnica pola grzewczego: 16,5 cm
Kod Dajar 83092
Kolekcja Mastic
Materiał Aluminium, Tworzywo sztuczne
Długość [cm] 44 cm
Wysokość [cm] 4.8 cm
Średnica [cm] 24 cm
Kolor brązowy, szary