Marka: Ballarini

Patelnia granitowa Professionale Alta Cucina 36 cm BALLARINI

279,00 zł

149,00 zł

Kod: 99746
Brak w magazynie
Cena katalogowa: 398,57 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Patelnia o średnicy 36 cm włoskiej marki Ballarini wykonana z grubego stopu aluminium pokryta najwyższej jakości granitową powierzchnią non-stick typu KERA STONE PROFI GRANITO, która jest odporna na zarysowania. Grubość ścianek i dna jest taka sama, by zapewnić równomierne nagrzewanie naczynia. Dno wzmacniane jest warstwą stali nierdzewnej i nie ulega efektowi wybrzuszania. Patelnia została wykonana z materiałów wolnych od metali ciężkich, związków niklu oraz PFOA. Posiada rączkę wykonaną ze stali nierdzewnej formowaną cylindrycznie, co minimalizuje przenikanie do niej ciepła. Rączka mocowana jest do korpusu nitami, a otwór na jej końcu daje możliwość powieszenia.
Patelnia przystosowana jest do użycia na płytach indukcyjnych oraz kuchenkach gazowych, elektrycznych i ceramicznych. Można ją umieszczać w piekarniku oraz myć w zmywarce. Zewnętrzna powłoka wykonana z polerowanego aluminium, dzięki czemu jest łatwa w czyszczeniu. Szczególnie polecana do gastronomii, gdzie duży nacisk kładzie się na najwyższą jakość naczyń.
Ballarini to marka z tradycją, która tworzy niepowtarzalne naczynia metalowe od 1889 roku. Produkty tej firmy produkowane są we Włoszech, a korzysta z nich wielu kucharzy na całym świecie. Technologie produkcyjne wykorzystywane przez Ballarini sprawiają, że naczynia tej marki są niezwykle funkcjonalne.

Grubość ścianek: 4 mm
Średnica z rantem: 37 cm
Pole grzewcze: 20 cm
Długość rączki: 33,5 cm
Wysokość z rączką: 17,2 cm
Kod Dajar 99746
Kształt Okrągłe
Materiał Aluminiowe, Stalowe
Wysokość [cm] 8 cm
Średnica [cm] 36 cm
Kolor srebrny, szary
Wzór gładki
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Piekarnik Płyta ceramiczna Zmywarka