Marka: Ballarini

Patelnia Alta Cucina Proffessionale 32 cm BALLARINI

259,00 zł

159,00 zł

Kod: 99759
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 370,00 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Patelnia o średnicy 32 cm włoskiej marki Ballarini wykonana z grubego stopu aluminium najwyższej jakości. Powierzchnia wewnętrzna pokryta wyjątkowo odpornym na działanie czynników zewnętrznych i mechanicznych pokryciem non-stick typu KERA STONE PROFI SUPERIOR. która jest odporna na ścieranie i zarysowania. Grubość ścianek i dna jest taka sama, by zapewnić równomierne nagrzewanie naczynia. Wysokie ścianki zwiększają pojemność naczynia oraz jego wielofunkcyjność. Patelnia długo utrzymuje ciepło, co sprawia że smażenie zajmuje mniej czasu i jest efektywniejsze. Grube dno składa się z dwóch warstw – aluminium oraz wspawanej płyty stalowej i nie ulega efektowi wybrzuszania. Patelnia została wykonana z materiałów wolnych od metali ciężkich, związków niklu oraz PFOA.
Posiada rączkę wykonaną ze stali nierdzewnej formowaną cylindrycznie, co minimalizuje przenikanie do niej ciepła. Rączka mocowana jest do korpusu nitami, a otwór na jej końcu daje możliwość powieszenia.
Patelnia przystosowana jest do użycia na płytach indukcyjnych oraz kuchenkach gazowych, elektrycznych, halogenowych i ceramicznych. Można ją używać w piekarniku oraz myć w zmywarce. Zewnętrzna powłoka proszkowana, odporna na zadrapania oraz łatwa w czyszczeniu. Szczególnie polecana do gastronomii, gdzie duży nacisk kładzie się na najwyższą jakość naczyń i ich trwałość przy intensywnym użytkowaniu. Używana i doceniana przez szefów kuchni na całym świecie.
Ballarini to marka z tradycją, która tworzy niepowtarzalne naczynia metalowe od 1889 roku. Produkty tej firmy produkowane są we Włoszech, a korzysta z nich wielu kucharzy na całym świecie. Technologie produkcyjne wykorzystywane przez Ballarini sprawiają, że naczynia tej marki są niezwykle funkcjonalne.

Grubość ścianek: 5 mm
Średnica z rantem: 33 cm
Pole grzewcze: 17 cm
Długość rączki: 30 cm
Wysokość z rączką: 16 cm
Kod Dajar 99759
Kształt Okrągłe
Materiał Aluminiowe, Stalowe
Długość [cm] 63 cm
Wysokość [cm] 7.5 cm
Średnica [cm] 32 cm
Kolor czarny, srebrny
Wzór gładki
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Piekarnik Płyta ceramiczna Zmywarka