Sztućce -10% z kodem SZTUĆCE | Pomysły na prezent -10%
Zobacz nasze Promocje

Kubek emaliowany 11 cm 1 l Indukcja kremowy EMALIA OLKUSZ
Kubek emaliowany 11 cm 1 l Indukcja kremowy EMALIA OLKUSZ
Kubek emaliowany 11 cm 1 l Indukcja kremowy EMALIA OLKUSZ
Rondle

Kubek emaliowany 11 cm 1 l Indukcja kremowy EMALIA OLKUSZ

SKU 698433
Kolekcja:

26,90 

pojemność (l)
1
średnica
11
image
image
image
image
* produkt dostępny w innym wariancie
Skorzystaj z Darmowej Dostawy przy zamówieniu już od 300 zł
Cena katalogowa: 34,97 
Emaliowany kubek o pojemności 1 litra posiada anty-alergiczne właściwości. Naczynie pokryto kremową emalią, która jest gładka, nieporowata, a co za tym idzie, odporna na osadzanie się brudu i bakterii. Prosta forma kubka stanowi ozdobę kuchni zarówno w stylu klasycznym, rustykalnym czy cottage. Okuwany brzeg chroni przez obtłuczeniami, a emaliowany uchwyt pozwala zachować tradycyjny charakter naczynia.
Kubeczek wykonany został ze stali węglowej, wewnątrz i na zewnątrz pokryty emalią. Jego konstrukcja pozwala używać go na wszystkich typach kuchenek, łącznie z indukcyjną. Fenomen naczyń emaliowanych polega na tym, że możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru powłoki emalierskiej przy jednoczesnym zachowaniu jej bezpieczeństwa dla zdrowia i odporności na ścieranie. Dlatego też naczynia emaliowane polecane są dla osób ze skłonnościami do dotykowej alergii na nikiel oraz dla dzieci.
Naczynia emaliowane wiodą prym w niejednej kuchni. Są coraz bardziej nowoczesne, kolorowe, przestają być tylko naczyniami, a stają się również ozdobą kuchni i towarzyszem codziennych podróży kulinarnych.

UWAGA!
Naczynia pokrywane warstwą emalii, przy zastosowaniu najwyższej jakości naturalnego procesu produkcji, mogą posiadać wybrzuszenia, nierówne wzory dekoracyjne czy przebarwienia, które nie są wadą produktu i w żaden sposób nie wpływającą na jakość oraz walory funkcjonalne podczas użytkowania.
Dane techniczne
Marka
Emalia Olkusz
Średnica [cm]
11
Pojemność [l]
1
Długość [cm]
11
Szerokość [cm]
11
Wysokość [cm]
11
Waga [kg]
0.28
Materiał
Stal
Zastosowanie
Indukcja, Kuchenka elektryczna, Kuchenka gazowa, Płyta ceramiczna
Kolor
ecru
Wzór
gładki
Ean
5904134624987
Detale
Pojemność użytkowa: 800 mililitrów