Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Termi L055-06LB PATIO

179,00 zł
Kod: 467583
Brak w magazynie
Cena katalogowa: 255,71 zł
Opis
Dane techniczne


Niezwykle wygodne poduszki na palety - kolekcja Termi

Wyjątkowy komplet atrakcyjnych poduszek Termi, przeznaczonych na meble z drewnianych palet powstał w naszej szwalni specjalnie dla Was. W komplecie znajdują się trzy, spójne w tonacji, wygodne poduszki.
Jedna, w jednolitym kolorze antracytowym, stanie się bardzo wygodnym siedziskiem. Dwie, w efektownym deseniu w różnobarwne pasy, są poduszkami oparciowymi. Wytwarzane są z najlepszych tkanin.

Wybierając nasze poduszki na palety w prosty i ekonomiczny sposób przekształcisz europalety w wyjątkowe meble w domu i ogrodzie. Wykonanie takich mebli jest dość proste, a niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena i możliwość ich aranżacji dostosowanej do potrzeb i gustu. Meble z drewnianych palet są też często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem kawiarni i innych lokali użytkowych.

Doskonałe materiały
Poduszki na meble z palet z wybranego wariantu serii Termi są wykonane z nie ulegającej mechaceniu, grubej i bardzo wytrzymałej, drukowanej tkaniny "Loneta". Zawiera ona aż 75% bawełny. Dzięki temu poduszki są bardzo miłe i bardzo naturalne w dotyku.

Wypełnienie poduszek
Użyta we wszystkich poduszkach cięta gąbka flocke sprawia, że poduszki są miękkie i sprężyste. W ten sposób mogą zapewnić bardzo wysoki komfort i wygodę użytkowania.

Poduszki na oparcie są dodatkowo pikowane w dwóch miejscach, a poduszki na siedzisko w sześciu. Dzięki temu poduszki wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 12 cm
Wymiary poduszki na oparcie: 2 x 42 x 60 x 12 cm
Deseń L055-06LB: D002-06P siedzisko i C024-06LB oparcie
Kod Dajar 467583
Kształt Prostokątne
Kolekcja Termi
Materiał Bawełniane, Poliestrowe
Kolor brązowy, czarny, ecru, szary
Wzór gładki, pasy