Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Megara Lux L121-06LB PATIO

299,00 zł
Kod: 467516
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 427,14 zł
Opis
Dane techniczne


Najwygodniejsze poduszki na meble z palet - kolekcja Megara

Wyjątkowy komplet atrakcyjnych poduszek przeznaczonych na palety uszyliśmy w naszej szwalni z myślą o Was.
W kompletnym zestawie znajdują się łącznie trzy, pasujące do siebie kolorystycznie, wyjątkowe poduszki. Jedna, w jasnym jednolitym kolorze, stanie się bardzo wygodnym siedziskiem. Dwie, w unikalnym kolorowym deseniu są poduszkami na oparcie. Produkowane są z najwyższej jakości tkanin w naszej polskiej szwalni.

Dzięki naszym poduszkom na meble z palet w łatwy i ekonomiczny sposób przekształcisz europalety w wyjątkowe meble w domu i ogrodzie. Wykonanie takich mebli nie jest trudne, a niewątpliwym atutem jest niewysoka cena i możliwość ich aranżacji dostosowanej do oczekiwań. Meble z palet są też często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem lokali gastronomicznych.

Najlepsze materiały

Poduszki są wykonane z grubej, bardzo wytrzymałej, nie ulegającej mechaceniu, drukowanej tkaniny "Loneta". W jej składzie znajduje się 70% bawełny. Dzięki temu poduszki są bardzo miłe i bardzo naturalne w dotyku.
Bardzo wygodne siedzisko zostało uszyte tkaniny poliestrowej. Dzięki temu jest łatwa w czyszczeniu i bardzo trwała.

Miejsce do siedzenia

Poduszka na siedzisko wypełniona jest jednolitą, lusksusową pianką poliuretanową o grubości 7,5 cm owiniętą włókniną poliestrową o gramaturze 100 g/m2. Jej struktura zapewnia komfort i bardzo dużą trwałość oraz odporność na deformacje.
Dodatkowym walorem poduszek na siedzisko jest posiadanie zamka błyskawicznego Pozwala to na sprawne zdjęcie materiału, gdy jest potrzeba Gdy tylko chcielibyśmy zmienić lub wyczyścić materiał, możemy to zrobić szybko i wygodnie.

Wygodne oparcie

Wewnątrz poduszek na oparcie znajduje się specjalna cięta gąbka typu flocke. Jest to wypełnienie bardzo miękkie i sprężyste. Dzięki niemu poduszki są mięsiste oraz bardzo wygodne i komfortowe.
Poduszki są dodatkowo pikowane w dwóch miejscach, co nadaje im dodatkowy urok.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 8 cm
Wymiary poduszki na oparcie: 2 x 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467516
Kształt Prostokątne
Kolekcja Megara
Materiał Bawełna, Poliester
Szerokość 80 cm
Długość [cm] 120 cm
Kolor czerwony, szary, wielokolorowy, zielony
Wzór gładki, motyw roślinny