Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Megara D012-12SB PATIO

199,00 zł
Kod: 467501
Dostępność:
Duża
Cena katalogowa: 284,29 zł
Opis
Dane techniczne


Oferujemy komplet 3 poduszek Megara D012-12SB, dzięki którym przekształcisz palety w funkcjonalny mebel. W zestawie znajdują się dwie poduszki na oparcie oraz jedna na siedzisko w jednolitym, zielonym kolorze. Wierzch oraz spód poduszki wykonany z tkaniny poliester strukturalny - jest to tkanina gruba, nie przeciera się, nie kulkuje się, dzięki zawartości syntetycznych włókien poliestrowych. Tkanina z włókien farbowanych - nie drukowana.
Poduszki na oparcie wypełnione gąbką typu flocke, pikowane x2. Natomiast poduszka na siedzisko wypełniona pianką poliuretanową o grubości 8 cm owijana włókniną poliestrową 100gr nadającą poduszce miękkości, wyposażona w zamek błyskawiczny, który pozwala na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania.
Meble z palet to proste i ekonomiczne rozwiązanie na wyposażenie Twojego domu lub ogrodu. Wykonanie takich mebli nie jest trudne i do tego można dowolnie je aranżować w zależności od potrzeb i gustu. Doskonale sprawdzą się na tarasie i w ogrodzie.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 8 cm
Wymiary poduszki na oparcie: 2 x 42 x 60 x 12 cm
Kod Dajar 467501
Kształt Prostokątne
Kolekcja Megara
Materiał Poliestrowe
Kolor zielony
Wzór gładki