Marka: Patio

Komplet poduszek na palety Larisa Basic L058-16LB PATIO

266,00 zł
Kod: 467620
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 380,00 zł
Opis
Dane techniczne


Najlepsze poduszki paletowe - kolekcja Larisa

Przygotowaliśmy zestaw atrakcyjnych poduszek przeznaczonych na palety.
W kompletnym zestawie znajdują się łącznie trzy, pasujące do siebie kolorystycznie, eleganckie poduszki. Jedna, w jednolitym czarnym kolorze, stanie się bardzo wygodnym siedziskiem. Dwie, w efektownym deseniu florystycznym, w odcieniach czerni, szarości i ecru, są poduszkami na oparcie. Wytwarzane są z najlepszych materiałów w naszej polskiej szwalni, w której zostały również opracowane.

Dzięki naszym poduszkom na palety w prosty i tani sposób przekształcisz europalety w atrakcyjne meble w domu i ogrodzie. Skonstruowanie takich mebli jest dość proste, a niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena i możliwość ich dowolnej aranżacji, w zależności od upodobań. Meble z palet są też często atrakcyjnym i wygodnym wyposażeniem lokali gastronomicznych.

Doskonałe tkaniny

Poduszki z kolekcji Larisa są wykonane z najwyższej jakości, drukowanej tkaniny "Loneta", zawierającej 75% bawełny. Dzięki temu poduszki są bardzo miłe i bardzo naturalne w dotyku. Materiał nie ulega mechaceniu, jest gruby i bardzo wytrzymały.

Siedzisko

Wypełnieniem poduszki na siedzisko jest luksusowa pianka poliuretanowa o grubości 7,5 cm owinięta poliestrową włókniną o gramaturze 100 g/m2. Struktura zastosowanej pianki zapewnia komfort, jest też bardzo trwała oraz odporna na deformacje.
Dodatkowo, dla zwiększenia funkcjonalności, poduszki posiadają zamek błyskawiczny. Pozwala to na sprawne zdjęcie materiału, gdy jest potrzeba usunięcia zanieczyszczeń.

Wygodne oparcie

W poduszkach oparciowych umieściliśmy małe kuleczki z silikonowanych włókien poliestrowych o doskonałych właściwościach użytkowych. Wykonane zostały przy zastosowaniu zaawansowanej techonologii, nadającej im niezwykłą miękkość i sprężystość. Miliony kulek sprawiają meble paletowe z naszymi poduszkami są niezwykle wygodne i komfortowe. Zastosowane wypełnienie dopasowuje się do ciała siedzącej osoby i szybko powraca do poprzedniego stanu, jest bez zapachu i wolne od alergenów. Wypełnienie umieszczone zostało w poszewce z poliestru.
Dodatkowym walorem poduszek jest posiadanie zamka błyskawicznego Pozwala to na sprawne zdjęcie materiału, gdy jest potrzeba Zdjęcie materiału z poduszki i usuwanie zanieczyszczeń lub zmiana są dzięki temu bardzo proste.

Wymiary poduszki na siedzisko: 80 x 120 x 8 cm (1 szt.)
Wymiary poduszki na oparcie: 42 x 60 x 12 cm (2 szt.)
Kod Dajar 467620
Kształt Prostokątne
Kolekcja Larisa
Materiał Bawełniane, Poliestrowe
Kolor czarny, ecru, szary