Marka: Luminarc

Komplet obiadowy Orme 18-elementowy LUMINARC

259,00 zł
Kod: 00378
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 370,00 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Komplet oryginalnych naczyń Orme w odcieniach granatu oraz żółtego z dekoracją w kropki i kleksy, będzie doskonałym uzupełnieniem dekoracji stołu zarówno podczas rodzinnych uroczystości, jak i na co dzień.
Zastawa wykonana z wysokiej jakości szkła o zwiększonej odporności na stłuczenia oraz różnicę temperatur. Naczynia można myć w zmywarce oraz stosować w kuchence mikrofalowej. Szkło jest materiałem nieporowatym, dlatego nie zatrzymuje żadnych mikroorganizmów, jest 100% higieniczne.
Francuskie szkło Luminarc to zarówno szeroka gama szklanek, kieliszków, półmisków, talerzy, salaterek, kubków jak również serwisów obiadowych i naczyń żaroodpornych. Luminarc to produkty obecne od wielu lat na całym świecie, cieszące się powszechnym uznaniem na wszystkich rynkach, bez względu na panujące tam tendencje wzorcowe czy kolorystyczne. To, co zdecydowanie wyróżnia te produkty, to innowacyjne technologie, bogata kolorystyka, oryginalne kształty i wygoda użytkowania. Talerze z serii Orme pięknie współgrają z zastawą z serii Prusse.

W skład kompletu wchodzi:
6 x talerz obiadowy 28 cm
6 x talerz głęboki 23 cm
6 x talerz deserowy 22 cm

Pojemność glębokiego talerza: 700 ml
Kod Dajar 00378
Kształt Okrągłe
Kolekcja Orme
Materiał Szklane
Kolor biały, niebieski, żółty
Wzór kropki
Kuchenka mikrofalowa Zmywarka