Marka: Patio

Komplet mebli Rosalie cappuccino PATIO

1 699,00 zł
Kod: 47240
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 2 427,14 zł
Opis
Dane techniczne


Komplet mebli Rosalie charakteryzuje się rzadką plecionka, nadającą niepowtarzalny styl. Meble doskonale wkomponują się w ogrodzie, na tarasie lub na balkonie. Wykonane zostały z technorattanu (kolor cappuccino), jest to najwyższej jakości tworzywo, które doskonale imituje rattan naturalny. Cechuje się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, promienie UV). Okrągły stolik wyposażony w blat ze szkła hartowanego. Materiały, których użyto do produkcji mebli, sprawiają, że są one stosunkowo lekkie i nie powinny sprawiać problemu w trakcie ich ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania. Meble można dowolnie aranżować w zależności od potrzeb i gustu. „Szkielet” mebli skonstruowano ze aluminiowych stelaży, do których stosowane są wykończenia w kolorach takich samych jak imitacja rattanu.
Do mebli dołączone są poduszki (poliester), które wyposażone są w zamek błyskawiczny, pozwala on na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania, bądź wymiany.
Wszelkie zanieczyszczenia elementów technorattanowych i stalowych można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.

W skład kompletu wchodzi:
1 x stolik z blatem ze szkła hartowanego,
2 x fotel z poduszką.

Wymiary stolika:
śr. 56 x wys. 49 cm
Wymiary fotela:
gł. 64 x szer. 76 x wys. 76 cm
Kod Dajar 47240
Kształt Okrągłe
Liczba osób 2
Materiał Aluminium, Poliester, Rattan, Tworzywo sztuczne
Kolor brązowy, szary