Marka: Patio

Komplet mebli ogrodowych Nadine cappuccino PATIO

3 399,00 zł
Kod: 47235
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 4 855,71 zł
Opis
Dane techniczne


Komfortowy zestaw mebli Nadine doskonale wkomponuje się zarówno w ogrodzie, na tarasie jak i wewnątrz domu. Fotel o zaokrąglonej linii z podnóżkiem i wysoko usytuowanym oparciem gwarantuje błogi relaks. Meble wykonane zostały z technorattanu o wysokiej odporności na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, promienie UV). Stolik Nadine posiada blat ze szkła hartowanego. „Szkielet” mebli skonstruowano z aluminiowych stelaży, do których stosowane są wykończenia w kolorach takich samych jak imitacja rattanu.
Materiały, których użyto do produkcji mebli, sprawiają, że są one stosunkowo lekkie i nie powinny sprawiać problemu w trakcie ich ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania. Meble można dowolnie aranżować w zależności od potrzeb i gustu.
W zestawie dołączone są poduszki w kolorze szarym: na siedzisko i pikowana x4 na oparcie. Poduszki wyposażone są w zamek błyskawiczny, który pozwala na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania, bądź wymiany.
Wszelkie zanieczyszczenia elementów technorattanowych i aluminiowych można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.

W skład kompletu wchodzi:
1 x stolik ze szklanym blatem,
2 x fotel z poduszką na siedzisko i oparcie,
2 x podnóżek z poduszką.

Wymiary fotela:
dł. 77 x szer. 72 wys. 104 cm
Wymiary podnóżka:
dł. 50 x szer. 57 x wys. 42 cm
Wymiary stolika:
dł. 41 x szer. 41 x wys. 44 cm
Kod Dajar 47235
Liczba osób 2
Materiał Aluminiowe, Poliestrowe, Z tworzywa sztucznego
Kolor brązowy, szary