Marka: Patio

Komplet mebli Annabelle cappuccino PATIO

9 799,00 zł
Kod: 47236
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 13 998,57 zł
Opis
Dane techniczne


Komfortowe meble Annabelle idealne do wypoczynku w ogrodzie czy na tarasie. Meble wykonane z zupełnie nowego kręconego technorattanu, który oprócz tych samych zalet co zwykły technorattan tj. wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne (deszcz, promienie UV) oraz łatwość czyszczenia jest również bardziej rozciągliwy, ma większą gęstość oraz zwiększoną trwałość kolorów. Jego unikatowy wygląd oferuje zupełnie nowe wrażenia estetyczne, a także użytkowe. Kolor technorattanu: cappuccino. Stoliki wyposażone w blat ze szkła hartowanego.
„Szkielet” mebli skonstruowano z aluminiowych stelaży, do których stosowane są wykończenia w kolorach takich samych jak imitacja rattanu.
Do mebli dołączone są poduszki (poliester) w kolorze szarym. Poduszki wyposażone są w zamek błyskawiczny, który pozwala na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania, bądź wymiany.
Materiały, których użyto do produkcji mebli, sprawiają, że są one stosunkowo lekkie i nie powinny sprawiać problemu w trakcie ich ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania. Meble można dowolnie aranżować w zależności od potrzeb i gustu.
Wszelkie zanieczyszczenia elementów technorattanowych i aluminiowych można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.

W skład kompletu wchodzi:
1 x sofa 3-osobowa z 3 poduszkami na siedzisko i oparcie,
2 x fotel z poduszką na siedzisko i oparcie,
1 x stolik z blatem ze szkła hartowanego,
1 x mały, boczny stolik z blatem ze szkła hartowanego.

Wymiary sofy 3-osobowej:
gł. 88 x szer. 220 x wys. 68,5 cm
Wymiary fotela:
gł. 88 x szer. 98 x wys. 68,5 cm
Wymiary dużego stolika:
dł. 109 x szer. 59 x wys. 43,5 cm
Wymiary małego stolika:
dł. 54 x szer. 54 x 43,5 cm
Kod Dajar 47236
Kształt Prostokątne
Liczba osób 5
Materiał Aluminiowe, Poliestrowe, Z tworzywa sztucznego
Kolor brązowy, szary