Marka: Ambition

Komplet garnków Loremis 6-elementowy AMBITION + rękawica kuchenna gratis

179,00 zł
Kod: 68836
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 255,71 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Garnki Loremis z linii Ambition wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej z niezwykła starannością i dbałością o każdy szczegół. Garnki w nowoczesnym i eleganckim kształcie połączonym z nietypowym wykończeniem gałki i szklaną pokrywą. Garnki posiadają grube, trójwarstwowe dno (stal-aluminium-stal) zapewniające szybkie i równomierne nagrzewanie naczynia oraz grube ścianki (0,5 mm), są łatwe do utrzymania w czystości, wygodne i praktyczne. Rączki ze stali nierdzewnej, skala na wewnętrznej ściance garnka.

Komplet zawiera:
1 x garnek z pokrywą 16 x 9,5 cm 1,5 l
1 x garnek z pokrywą, 20 x 11,5 cm 3 l
1 x garnek z pokrywą, 22 x 12,5 cm 4 l

UWAGA:
Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Aby uniknąć uszkodzenia naczyń ze stali nierdzewnej, (plamki, naloty, wżery korozyjne) powstających na skutek działania soli, płyn należy doprowadzić do wrzenia , a dopiero potem posolić. po jej dodaniu należy dobrze wymieszać zawartość w garnku.
Podczas gotowania na dnie garnków mogą pojawić się niewielkie odbarwienia, czarne lub brązowe plamki. Nie wpływają one na proces gotowania i wartości odżywcze potraw. Nie podlegają one reklamacji.

Liczba elementów: 6
Kod Dajar 68836
Kolekcja Loremis
Materiał Stalowe
Kolor srebrny
Waga [kg] 4.2 kg
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Płyta ceramiczna Zmywarka