Marka: Ambition

Komplet garnków Inox 7-elementowy z patelnią AMBITION

229,00 zł
Kod: 68777
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 327,14 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Garnki Inox z linii Ambition wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Naczynia posiadają grube ścianki (0,5 mm) oraz 5-warstwowe dno indukcyjne typu kapsel. Dno typu kapsel pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła wewnątrz garnka, oszczędzając czas i energię. Garnki posiadają skalę pojemności umieszczoną na wewnętrznej ściance, co pomaga w odmierzaniu odpowiedniej ilości płynów. Wygodne, bakelitowe rączki nie nagrzewają się.
W komplecie znajduje się m.in. patelnia z powłoką nieprzywierającą Teflon™ Xtra, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zużycie. Powłokę tę łatwo utrzymać w czystości podczas częstego użycia.
Komplet garnków nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych.

Komplet garnków zawiera:
1 x rondel ze szklaną pokrywą 14 cm o pojemności 1,3 l
1 x garnek ze szklaną pokrywą 16 cm o pojemności 1,8 l
1 x garnek ze szklaną pokrywą 20 cm o pojemności 3,5 l
1 x patelnia z powłoką nieprzywierającą Teflon™ Xtra 20cm

UWAGA:
Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Aby uniknąć uszkodzenia naczyń ze stali nierdzewnej, (plamki, naloty, wżery korozyjne) powstających na skutek działania soli, płyn należy doprowadzić do wrzenia, a dopiero potem posolić. Po jej dodaniu należy dobrze wymieszać zawartość w garnku.
Podczas gotowania na dnie garnków mogą pojawić się niewielkie odbarwienia, czarne lub brązowe plamki. Nie wpływają one na proces gotowania i wartości odżywcze potraw. Nie podlegają one reklamacji.

Kod Dajar 68777
Kształt Okrągłe
Kolekcja Inox
Materiał Stalowe
Kolor srebrny
Wzór gładki
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Płyta ceramiczna Zmywarka