Przyprawniki i młynki

Niezbędnik kuchenny

Przyprawniki i młynki O nieporządek w szafce z przyprawami nietrudno - wystarczy niedomknięte opakowanie i bałagan gotowy. Żeby ułatwić utrzymanie czystości oraz by ułatwić przechowywanie przypraw, oferujemy szeroki asortyment przyprawników i młynków. Jakie są ich zalety?

Przede wszystkim przyprawniki pozwalają na dłużej zachować świeżość przypraw - poprzez szczelne zamknięcia nakrętkowe, uniemożliwiają przenikanie wilgoci do środka, dzięki czemu przyprawy pozostają aromatyczne przez długi czas. W zakręcanych pojemnikach przechowuje się suszone zioła, takie jak bazylię, zioła prowansalskie, majeranek, tymianek i inne, a także przyprawy - sól, pieprz, kurkumę, zielę angielskie czy też cynamon. Przyprawniki wykonane są najczęściej z przezroczystego szkła, dzięki czemu widać, jak dużo jest w środku przyprawy i łatwo zaplanować jej kolejny zakup, gdy się kończy. W domowej kuchni przyprawniki doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, zachowując świeżość przypraw, jak i ułatwiając utrzymanie porządku.

Doskonałą alternatywą dla solniczek i pieprzniczek są młynki. Ich zaletą jest to, że mieli się sól lub pieprz z całych ziaren, co uniemożliwia np. przesolenie potrawy. Wiele młynków posiada funkcję regulowania stopnia mielenia ziaren, niezależnie od tego czy jest to tradycyjny młynek ręczny, czy nowoczesny - elektryczny. Wśród asortymentu są też takie, które posiadają podwójne pojemniki - na sól i na pieprz.

Zobacz ofertę przyprawników i młynków - posiadamy rozwiązania pasujące do Twojej kuchni.

Zainspiruj znajomych: