Marka: Ambition

Garnek emaliowany Folk 22 cm, 5,4 l AMBITION

37,90 zł

30,90 zł

Kod: 65333
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 54,14 zł
Opis
Dane techniczne
Zastosowanie


Linia garnków emaliowanych z motywem niezwykle modnej w tym sezonie dekoracji folkowe. Stanowi bardzo ciekawą ozdobę kuchni zarówno w stylu modern, rustykalnym czy cottage. Okuwany brzeg chroni przez obtłuczeniami, a emaliowane uchwyty pozwalają zachować tradycyjny charakter garnka.
Garnki wykonane zostały ze stali węglowej, wewnątrz i na zewnątrz pokryte emalią. Ich konstrukcja pozwala używać ich na wszystkich typach kuchenek, łącznie z indukcyjna. Fenomen naczyń emaliowanych polega na tym, że możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru powłoki emalierskiej przy jednoczesnym zachowaniu jej bezpieczeństwa dla zdrowia i odporności na ścieranie. Dlatego też naczynia emaliowane polecane są dla alergików i dzieci.
Naczynia emaliowane wiodą prym w niejednej kuchni. Są coraz bardziej nowoczesne, kolorowe, przestają być tylko naczyniami, a stają się również ozdobą kuchni i towarzyszem codziennych podróży kulinarnych.

UWAGA!
Naczynia pokrywane warstwą emalii, przy zastosowaniu najwyższej jakości naturalnego procesu produkcji, mogą posiadać wybrzuszenia, nierówne wzory dekoracyjne czy przebarwienia, które nie są wadą produktu i w żaden sposób nie wpływającą na jakość oraz walory funkcjonalne podczas użytkowania.

Pojemność całkowita: 5400 ml
Pojemność użytkowa: 4500 ml
Kod Dajar 65333
Kolekcja Folk
Materiał Stalowe
Wysokość [cm] 14 cm
Średnica [cm] 22 cm
Pojemność 5400 ml
Kolor biały, wielokolorowy
Wzór inny
Indukcja Kuchenka elektryczna Kuchenka gazowa Płyta ceramiczna Zmywarka