Marka: Patio

Fotel Melanie cappuccino PATIO

729,00 zł
Kod: 47268
Dostępność:
Mała
Cena katalogowa: 1 041,43 zł
Opis
Dane techniczne


Fotel Melanie został wykonany z technorattanu (tworzywa sztucznego imitującego rattan). Wysoką jakość zapewnia ręczne wykonanie wszystkich elementów oraz materiał najwyższej jakości.
Cała konstrukcja osadzona jest na aluminiowych stelażach. Nogi zostały pomalowane w taki sposób, aby wyglądem i dotykiem przypominać drewno. Materiały, których użyto do produkcji fotela, sprawiają, że jest on stosunkowo lekki i nie powinien sprawiać problemu w trakcie ustawiania, bądź ewentualnego przestawiania mebla. Poduszka wykonana została z poliestrowej tkaniny Olefin 190 g. Poduszka wyposażona jest w zamek błyskawiczny, który pozwala na wygodne ściągnięcie materiału, gdy zachodzi konieczność jego wyprania, bądź wymiany. Grubość poduszki to 6 cm.
Użyty technorattan cechuje wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne, w tym deszcz i promienie UV. Doskonale sprawdza się na otwartym powietrzu lub w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności, takich jak np. baseny. Fotel nie wymaga stosowania praktycznie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych ani konserwacji, wszelkie zanieczyszczenia można łatwo usunąć, używając w tym celu wilgotnej ścierki.

W serii Melanie dostępne są również: Stół(47269), Fotel bujany z podnóżkiem(47270), Komplet mebli(47267).

Grubość poduszki na siedzisko: 6 cm
Kod Dajar 47268
Liczba osób 1
Kolekcja Melanie
Materiał Aluminium, Rattan
Szerokość 66 cm
Wysokość [cm] 85 cm
Głębokość 57 cm
Maksymalne obciążenie [kg] 120 kg
Kolor brązowy