Patelnie

Patelnie do smażenia, grillowania marki Ambition, Domotti, Beka. Szeroka gama produktów obejmująca profesjonalne patelnie do pieczenia jajek sadzonych, naleśników czy ryb. Starannie dobrane, wysokiej jakości materiały: aluminium, stal nierdzewna, teflon. Dostępne również wersje z pokrywką

Patelnie Vikos

4 produkt(ów)

Filtruj listę

1
Patelnie ceramiczne, na indukcję, teflonowe do naleśników
W ofercie sklepu można znaleźć patelnie takich producentów, jak na przykład: Ambition, Domotti, Beka. Dla wielu osób najlepsza patelnia będzie nieprzywierająca, bezpieczna dla piekarnika i odporna na zużycie.

Patelnie trójwarstwowe są szeroko stosowane w kuchniach komercyjnych. Wszystkie produkty, które są dostępne w sklepie DAJAR odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość oraz solidne wykończenie. W pełni powlekana patelnia ze stali nierdzewnej to ulepszenie zarówno pod względem wyglądu, jak i wydajności. Profil i równomierne działanie ciepła sprawiają, że jest to stylowy element dla każdej osoby, która uwielbia gotować i przygotowywać smaczne potrawy.

W ofercie sklepu można również znaleźć patelnię głęboką z pokrywką, w której przyrządzi się wspaniałe dania z kuchni azjatyckiej. Oprócz tego, ogromną popularnością cieszą się patelnie do ryb, które można zakupić w atrakcyjnej cenie. Są one łatwe w utrzymaniu czystości - co z całą pewnością jest sporą zaletą dla użytkowników.