Garnki

Różnorodne garnki kuchenne topowych producentów takich jak Ambition, Beka czy Domotti. Oferta obejmuje produkty z najlepszych, sprawdzonych materiałów - garnki emaliowane, ceramiczne, szklane i żeliwne. Przeznaczone do użytkowania z płytą indukcyjną, kuchenką gazową, mikrofalową lub w piekarniku

Garnki Stone

3 produkt(ów)

Filtruj listę

1
Garnki kuchenne emaliowane, ze stali nierdzewnej, ceramiczne
W każdym gospodarstwie domowym powinny znaleźć się wysokiej jakości garnki. DAJAR to firma, która zajmuje się dystrybucją szerokiej gamy produktów między innymi do kuchni. W ofercie można znaleźć garnki popularnych producentów, takich jak na przykład: Ambition, Beka czy Domotti.

Wybór materiału do naczyń kuchennych i przedmiotów do pieczenia ma znaczący wpływ na jego wydajność, szczególnie pod względem przewodności cieplnej i ilości jedzenia przylegającego do przedmiotu podczas jego używania. W sklepie dostępne są garnki z pokrywkami, garnki emaliowane lub garnki ceramiczne. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Zarówno garnek do gotowania, jak i uchwyty pokrywki mogą być wykonane z tego samego materiału, ale będą oznaczały, że podczas podnoszenia lub dotykania którejkolwiek z tych części konieczne będzie noszenie rękawic kuchennych. Aby tego uniknąć, uchwyty mogą być wykonane z nieprzewodzących materiałów, na przykład plastiku lub drewna. Wszystkie produkty dostępne w sklepie są trwałe oraz wytrzymałe.