O firmie

Jesteśmy nowoczesną polską firmą o wieloletniej tradycji, liderem w dystrybucji produktów AGD, mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa w Europie Środkowo – Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest współpraca z największymi na świecie producentami oraz bogate portfolio marek własnych. Jesteśmy również czołowym polskim producentem mebli ogrodowych, suszarek do bielizny i desek do prasowania.

Najważniejsze daty z życia firmy

Sektory biznesu

Centra dystrybucyjne

Posiadamy 8 oddziałów hurtowych obsługujących wszystkie regiony Polski oraz magazyn centralny w Toruniu, jak również centrum dystrybucyjne typu cash&carry na Węgrzech.

Dysponujemy 65 000 m2 powierzchni magazynowej, mogącej pomieścić 81 000 palet. Magazyn centralny w Toruniu ma powierzchnię 30 000 m2 oraz 10 ramp załadunkowych. Magazyn na Węgrzech posiada 5 ramp oraz miejsce na 6000 palet. Każdy magazyn wyposażony jest w nowoczesny system informatyczny, dzięki któremu możliwe jest sprawne wysyłanie towarów do każdego miejsca w Europie.

zobacz wiecej

Fabryki Dajar

Dwie fabryki Dajar, zlokalizowane w Koszalinie i w Miastku, produkują meble ogrodowe i kempingowe, deski do prasowania, suszarki do bielizny oraz poduszki do mebli ogrodowych.

Dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji jakość naszych wyrobów odpowiada światowym standardom, co potwierdzają uzyskane certyfikaty zarzadzania: jakością wg normy ISO 9001:2008, bezpieczeństwem wg OHSAS 18001 i środowiskiem wg ISO 14001

W szwalni w Koszalinie zatrudniamy około 130 osób. W ciągu roku nasz zakład zużywa 1 500 000 m bieżących tkanin. Jedna osoba pracująca w szwalni produkuje rocznie dwie ciężarówki poduszek do mebli ogrodowych.

Nasza fabryka mebli ogrodowych w Miastku o powierzchni 13 000 m2 w szczytach produkcyjnych zatrudnia około 400 osób. W sezonie każdego dnia z zakładu wyjeżdża 8 ciężarówek produktów.

zobacz wiecej

Obsługa klienta

Indywidualną i kompleksową obsługę naszych klientów świadczy profesjonalny dział handlowy, z osobnymi strukturami dedykowanymi obsłudze klientów w kanale tradycyjnym (wyspecjalizowane sklepy detaliczne i hurtownie) oraz nowoczesnym (supermarkety i hipermarkety). Do obsługi branży HoReCa stworzyliśmy specjalny, ekspercki dział sprzedaży, obsługujący wszystkie segmenty rynku gastronomicznego.

Odrębny specjalistyczny dział B2B obsługuje klientów instytucjonalnych i korporacyjnych w zakresie potrzeb marketingowych, nagród do programów lojalnościowych, programów motywacyjnych, konkursów, sprzedaży premiowej. Oferujemy spersonalizowane oferty dostosowane do potrzeb i kompleksową obsługę szytych na miarę programów lojalnościowych. Do naszych klientów należą między innymi: Philips, BP, 3M, Energizer, Maspex, Zelmer.

zobacz wiecej

Nasze sklepy

Posiadamy 10 sklepów własnych w Polsce oraz po 1 na Węgrzech i Słowacji. Obecne są na rynku pod nazwą Dajar Home&Garden. Wszystkie nasze sklepy znajdują się w centrach outletowych, oferując przede wszystkim artykuły specjalne i końcówki kolekcji.

Prowadzimy również sprzedaż internetową na kilku rynkach europejskich w oparciu o własną platformę e-commerce.

zobacz wiecej Przejdź do sklepu Online

Nagrody i certyfikaty

Aktualności