"Odlotowy Ogród" z udziałem marki PATIO

2015-03-09

07.03 o godz. 17:25 na TVN ruszył program „ Odlotowy Ogród” z udziałem marki PATIO. Program będzie emitowany co sobotę na TVN oraz powtarzany w niedzielę na TTV. 

Prowadzący program to Dominik Strzelec, który jest pasjonatem ogrodów i wszelkiej roślinności. Potrafi odmienić nudną, zaniedbaną czy niewymiarową działkę w funkcjonalny, magiczny ogród. Co więcej, wystarczą mu na to tylko trzy dni! "Odlotowy ogród" to program pełen praktycznych porad, zaskakujących metamorfoz i humoru. Dominik odmieni aż 13 polskich ogrodów i pokaże w jakim pięknym otoczeniu można mieszkać.
U bohaterów programu powstaną altany, oczka wodne, tarasy, płoty i strefy dla dzieci. Każdy zielony zakątek będzie skrojony na miarę właściciela. Widzowie natomiast zobaczą jak łatwa i przyjemna może być praca w ogrodzie.

Do metamorfoz Dominik będzie wykorzystywał nasze meble ogrodowe marki PATIO.

Patio to najwyższej jakości meble ogrodowe, poduszki i akcesoria. W produkcji używamy tylko najlepszej jakości materiałów a nasze kolekcje są corocznie aktualizowane. Szeroka i starannie dobrana oferta sprawia, że zarówno zwolennicy tradycyjnego wzornictwa jak i oczekujący najnowszych trendów znajdą coś dla siebie.