Dla partnerów

Dajar jest największym dystrybutorem produktów gospodarstwa domowego i mebli ogrodowych w Polsce. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się polskimi i światowymi producentami AGD - posiadamy największą ofertę na rynku. Dzięki własnym zakładom w Polsce, produkującym meble ogrodowe, deski do prasowania i suszarki do bielizny nasza oferta jest bardzo szeroka i idealnie dopasowana do oczekiwań konsumentów.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do klientów indywidualnych, sklepów lokalnych, sklepów specjalistycznych, lokalnych sieci handlowych, jak również do małej gastronomii. Prowadzimy obsługę kanału tradycyjnego poprzez sieć przedstawicieli handlowych oraz siedem oddziałów hurtowni zlokalizowanych w różnych rejonach kraju.

Różnorodność produktów, jakie oferujemy, jest w stanie zadowolić wiele gustów i potrzeb. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam idealnie dobierać asortyment oraz dynamicznie dostosowywać się do wymagań klienta.

Zapraszamy do naszych profesjonalnych wzorcowni w hurtowniach.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wspólnych korzyściach.

W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu z najbliższym oddziałem DAJAR

ODDZIAŁÓW HURTOWNI W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI

7

Firmy współpracujące z Dajar otrzymują pełne wsparcie logistyczne, marketingowe i sprzedażowe.

Sieci handlowe

Firma Dajar współpracuje z największymi sieciami hipermarketów w Polsce, na Węgrzech i w innych krajach europejskich. Obsługujemy ponad 2000 sklepów. Do grona naszych odbiorców należą między innymi:

Auchan, Biedronka, Carrefour, Castorama, E. Leclerc, Jysk, Kaufland, Leroy Merlin, Media Markt, Netto, Nomi, Obi, Piotr i Paweł, Praktiker, Rossman, Saturn, Selgros, Tesco

Biuro obsługi sieci sieci@dajar.pl

Co nas wyróżnia w handlu z sieciami?

HoReCa

Do obsługi klientów w segmencie HoReCa wydzieliliśmy osobną jednostkę, dzięki czemu możemy lepiej dopasować naszą ofertę do specyfiki tego segmentu. Znajdziecie u nas szeroki wybór profesjonalnych produktów dla hoteli, restauracji, kawiarni, firm cateringowych i salonów SPA. Pełna oferta dedykowana dla segmentu HoReCa dostępna jest na stronie www.horeca.dajar.pl Obsługujemy wiele kluczowych dla polskiego rynku firm z branży food service. Jesteśmy dumni, że do grona naszych Klientów możemy zaliczyć sieci hoteli należące do Accor (Sofitel, Mercure, Novotel, Ibis, Etap), Radisson SAS, Hilton, Marriott, restauracje Pizza Hut, KFC, sieć restauracji Rooster i wiele innych. Sieć wyspecjalizowanych handlowców pozwala nam w sposób indywidualny obsłużyć każdego Klienta i we współpracy z nim wypracować rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb.

Zapraszamy do naszego biura w Warszawie, gdzie znajduje się wzorcownia dostępnych artykułów dla klientów HoReCa